Oliva Viktor (Nové Strašecí 1861 - 1928 Praha)
Hlava muže, signováno vpravo dole V. Oliva, olej/dřevo, 23,5 x 17,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |